Spauda

Tilžės kalėdų plakatas

Sukurtas ypatingai didėlės raiškos plakatas spaudai. Greičiausiai tokio nepavyktų nufotografuoti jokiu fotoaparatu. 3D grafika leidžia sukurti neriboto dydžio ir dpi spaudos maketus. Šiuo atveju buvo sukurtas plakatas, kurio taškų skaičius – 24.000 x 16.000 (vertikaliai/horizontaliai). Jei tik reikėtų, sukurti galima nors ir 10mln. ant 10mln. taškų, šioje vietoje, riboja tik fantazija.

Klaipėdos duona spaudos plakatas

3D grafikos pagalba sukurtas visas plakatas. Čia ne nuotrauka, čia trimatė grafika. Neradus nupirkti ar išsinuomuoti fotografavimui seno lagamino, teko jį sukurti su 3D grafika, tuo pačiu sukuriant ir visą aplinką, taip išvengiant nebereikalingų fotografavimų. Taip pat, tai leido sukurti labai didelės raiškos, labai kokybišką vaizdą, kokio greičiausiai nebūtų pavykę nufotografuoti.

Tilžės kalėdų maišeliai

Darbas spaudai.

3D grafikos pagalba sukurti dovanų maišeliai, kuriuos nufotografuoti būtų buvę labai sudėtinga, nes ant jų turėjo sėdėti žmonės. Todel pasinaudojant trimatės grafikos galimybėmis, buvo sukurtas vaizdas, kuris atrodo kaip fotografuotas. Taip pat, 3D grafika leido sukurti didelės raiškos “fotografija”, kokios nepavyktu nufotografuoti su jokiu fotoaparatu.